Ostukorv


Ostukorv on tühi
X

Kategooriad 

Farm24 e-poest leiad laias valikus kvaliteetseid  farmi tarvikuid, seadmeid ja nende varuosasid. Ostude sooritamine on lihtne, kiire, mugav ja turvaline.

Ostes vali esmalt e-poest välja sobivad tooted, salvesta need ostukorvi. Ostukorvi eest tasumisel vali kohaletoimetamise viis, maksa kauba eest pangalingi kaudu, krediitkaardiga või arvega. Ostu kinnituseks saabub Sinu e-maili arve.

Kui tellimus sisaldab suuremaid tooteid, mille puhul automaatselt pole hinda võimalik arvutada. Siis transpordi hind lisatakse 1 tööpäeva jooksul ja selle kohta saadetakse e-maili teel teavitus. Peale seda on võimalik tellimus kinnitada ja tasuda kauba eest. Transpordi hinna mittesobivuse korral saab tellimuse tühistada.

Kuidas leian üles huvi pakkuvad tooted?

Esmase valiku toodete juurde liikumiseks saab teha e-poe külgmiselt menüült, kus on välja toodud tootekategooriad. Sealt edasi saab valida alamkategooriate vahel või on valikus juba tooted. Sobiva toote leidmiseks võid kasutada ka otsinguakent, kirjutades sinna märksõna või toote nime. Tootega lähemalt tutvumiseks kliki pildile, misjärel avaneb tooteleht vajaliku lisainfoga. Kui toode Sulle sobib, siis salvesta see ostukorvi. Seejärel võid jätkata teiste toodete valimist või alustada ostukorvis ostu vormistamist.

Kuidas saan ostude eest tasuda?

Meie e-poest saad tooteid turvaliselt osta pangalinkide kaudu Eesti pankades: Swedbank, SEB, Luminor, LHV, Coop Pank. Samuti saab tasuda ka krediitkaartidega Visa ja MasterCard ning võimalus on tasuda ka arvega.

Kõik makseandmed vahendab pangani Maksekeskus AS. Farm24 e-poel puudub ligipääs kliendi panga- ja krediitkaardiandmetele.

Kaupade transport ja palju see maksab?

Transpordi hinnad kuvatakse ostukorvis enne tellimuse vormistamist.

Kaupade transpordiks on valikus 3 võimalust:

  1. Omniva kuller – Odavaim lahendus väiksemate pakkide jaoks. Hind kujuneb automaatselt vastavalt toodete kaalule. Tarneaeg kuni 2 tööpäeva.
  2. Schenker - Soblik suuremate toodete transpordiks. Hind arvutatakse automaatselt vastavalt piirkonnale ning toodete mahule ja kaalule. Tarneaeg kuni 2 tööpäeva.
  3. FARM24 lisab transpordi hinna 1 tööpäeva jooksul – vajalik mittestandardsete või väga suurte toodete transpordiks. Selliste toodete puhul ei ole võimalik hinda automaatselt määrata. Parima hinna saamiseks teeme erinevatele transpordifirmadele hinnapäringud ja pakume Teile soodsamat hinda.

Transpordi viiside valikuks on ostukorvis vajalik sisestada postikood. Seejärel kuvatakse võimalikud transpordi lahendused ja hinnad. Nende seast valida sobilik.

Kaubad toimetatakse kohale otse tellimuses märgitud aadressile.

Kui kiiresti tellitud tooted minuni jõuavad?

Toote info all kuvatakse vastava toote laoseisu. Laos olevad kaupad väljastatakse peale arve tasumist 1 tööpäeva jooksul. Lisaks transport võib võtta  aega kuni 2 tööpäeva.

Kui toodet laos ei ole, siis kuvatakse laoseisu juurde eeldatav tarneaeg. Sellisel juhul tooted tarnitakse vastavalt toodud tarneajale(arvestus alates arve tasumisest). Kui tellimuses on erineva tarneajaga tooteid, siis kogu tellimus saadetakse vastavalt pikema tarneajaga tootele.             

Kust saada ja kuidas kasutada sooduskoodi ?

Sooduskoode jagame messidel. Kasutamiseks sisestage ostukorvi lehel sooduskood vastavasse kasti. Jätkake tellimuse vormistamist.